ÇINAR APP  VELİLERİN KULLANIMINA HAZIR

ÇINAR APP VELİLERİN KULLANIMINA HAZIR 16 Haziran 2017 17:41 Cuma

Çınar Koleji velileri için özel olarak hazırlanan “Velibis Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi”nde yazılım aşaması tamamlanarak test süreci başladı.

ÇINAR APP  VELİLERİN KULLANIMINA HAZIROkul ve öğretmenler ile %100 verimli etkileşim kurulmasına olanak sağlayacak Velibis, 2017 - 2018 Eğitim - Öğretim döneminden itibaren aktif ve etkin olarak kullanılabilecek.

Öğrencileri tek bir uygulama üzerinden takip etme fırsatı sunan “Velibis Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi” ile veliler öğrencinin akademik gelişimini, devamsızlıkları, haber ve duyuruları, etkinlik fotoğraf ve videolarını, veliye özel gönderilmiş mesajları ve okul servisi bilgileri gibi daha birçok veriyi anlık takip edebilecekler. Veliye sadece kendi öğrencisi ve okulun genelini ilgilendiren konularla ilgili anlık bildirimler gönderilecek.

Veliler uygulamayı telefonlarına indirdikten sonra okullarından Velibis şifrelerini alıp uygulamaya giriş yapabilecekler. Kişisel cihazlardan özel bir konfor ve kolay kullanımı ile avantaj sunan Velibis ile öğrenci ile ilgili hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan, okul ve öğretmenler ile %100 verimli etkileşim kuracak olan veliler çocuklarının gelişiminin her anında yanında olacaklar.

 

 

 

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder