İçindeki Baharı Kap Da Gel!

İçindeki Baharı Kap Da Gel! 15 Mayıs 2018 13:37 Salı

Çınar Koleji tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen; öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin bir araya gelerek baharı karşıladığı geleneksel bahar şenliği bu yıl  “ İçindeki Baharı Kap Da Gel” sloganıyla düzenlendi.

Bahar şenliği mehter takımı ve Çınar Koleji folklor ekibinin birlikte yaptığı halk oyunu gösterisinin ardından Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun protokole ve davetlilere hitaben yaptığı konuşma ile başladı. Sular Vadisi’ne yapılacak olan yeni bir kültür merkezinin müjdesini de veren Kartoğlu konuşmasının ardından öğrenciler tarafından takdim edilen hediyeyi kabul etti. Açılış kurdelesini okul yöneticileri ile beraber kesen Kartoğlu, bahar şenliği kapsamında okul bahçesinde kurulan stantları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.

 

Bahar şenliğine katılan davetliler değerler eğitiminden kimyaya, fizikten spora, biyolojiden sanata birçok alanda açılan stantlarda birbirinden ilginç aktivitelere katılabilme ve sergilenen sanat eserlerini görebilme şansı buldular. Geleneksel sokak lezzetlerinin de yer aldığı şenlikte veliler çocukluklarının lezzetlerini çocukları ile beraber tatarken, kurulan oyun alanlarda eğlence dolu dakikalar geçirdiler.

 


Haber Fotoğraf Galerisi

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder