YENİ NESLİN DİLİ ÇINAR'DA

YENİ NESLİN DİLİ ÇINAR'DA 23 Ekim 2017 09:29 Pazartesi

ÖZKURBİR tarafından düzenlenecek olan Dinî ve Ahlakî Eğitimde “YENİ NESLİN DİLİ” programına Çınar Koleji olarak ev sahipliği yapıyoruz.

Yeni nesli anlamak, günümüz öğrencilerini psikolojik ve sosyolojik yönleriyle tanımak, yeni bir değerler eğitimi dili oluşturmak ve eğitimcilerimize yeni ufuklar açmak amacıyla ÖZKURBİR tarafından düzenlenecek olan  Dinî ve Ahlakî Eğitimde “YENİ NESLİN DİLİ” programına Çınar Koleji olarak ev sahipliği yapıyoruz.

 

Moderatörlüğünü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay yapacağı, aralarında Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğr. Görevlisi Prof. Dr. Muhittin Okumuşlar, H. Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Dinç ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Emrullah Tuncer gibi önemli akademisyenlerin yer alacağı programda sunumların yanı sıra çalıştaylar ve atölye çalışmaları da yapılacak.

 

Yedi yüze yakın eğitimci, yönetici ve eğitim gönüllüsünün yer alacağı program değerler eğitimi ve iletişim alanında bugüne kadar yapılan en önemli programlardan biri olacak.

 

Bu özel programda yer almak isteyenler bilgi için Özkurbir yetkisili Erdem Kılıç veya Program Koordinatörü Çınar Koleji Müdür Yardımcısı Ahmet Güney ile iletişim kurabilirler.

 

Bilgi İçin: Erdem Kılıç - 0 531 850 21 81

Katılım için: Program Koordinatörü Ahmet Güney (Çınar Koleji Müdür Yard.)

Tel: 0 505 626 56 15   Mail: ahmetguney@cinarkoleji.com.tr

 

YENİ NESLİN DİLİ ÇINAR'DA

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder