4 Senelik Masal Serüveni Mezuniyetle Taçlandırıldı.

4 Senelik Masal Serüveni Mezuniyetle Taçlandırıldı. 17 Mayıs 2018 16:46 Perşembe

Çınar Koleji Çekmeköy Kampüsü 4. Sınıf öğrencilerimiz ilkokul serüvenini Beykoz Korusu’nda gerçekleştirdikleri harika bir mezuniyet töreni ile noktaladılar.

Çınar Koleji Çekmeköy Kampüsü 4. Sınıf öğrencilerimiz 2014-2015 eğitim öğretim yılında başladıkları ilkokul serüvenini 2017-2018 eğitim öğretim yılında, Beykoz Korusu’nda gerçekleştirdikleri harika bir mezuniyet töreni ile noktaladılar.

Beykoz Korusu’nda yapılan mezuniyette, öğrencilerimiz anneler günü sürprizi olarak annelerine müzik öğretmenimiz Vedat Ünal şefliğinde şarkılar seslendirdiler.

Öğrencilerimizin dört yıl boyunca yaptıkları etkinliklerinde yer aldığı sınıf slaytlarıyla devam eden program, öğrencilerimize başarı belgelerinin takdimi ve sınıf annelerine çiçek verilmesi ile sona erdi.

Vatanının, milletinin, manevi değerlerinin kıymetini bilen, yaşayan ve yaşatacak olan öğrencilerimize eğitim-öğretim hayatları boyunca Çınar Ailesi olarak başarılar diliyor, ülkemiz için iyi işlere imza atacak bireyler olma yolunda ilerlemelerini temenni ediyoruz.


Haber Fotoğraf Galerisi

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder