Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Okulumuza Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Okulumuza Ziyaret 21 Eylül 2018 18:27 Cuma

Milli Eğitim Bakan Danışmanı Sayın İpek COŞKUN ve İstanbul Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Murat GÖZÜDOK,okulumuzu ziyaret ederek okulumuzun eğitim modeli, yaklaşımları ve Türkiye’de ilk defa Çınar Koleji tarafından kurulan “YAŞAM BECERİLERİ MERKEZİ” hakkında detaylı bilgi aldılar.

Çınar Koleji olarak 23 yıllık eğitim yolcuğu boyunca eğitimde öncü birçok ilke imza atarak başarılı ve erdemli nesiller yetiştirme konusundaki enerjimizden hiçbir şey kaybetmedik. Tüm öğrencilerimizin, akademik başarıdan önce ahlaki gelişimlerine önem verdik. Bu doğrultuda, önce erdemli sonra başarılı nesiller yetiştirmek için idaremiz, çalışanlarımız ve eğitim kadromuzla dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz.

 

Sahip olduğumuz tüm değerler ve ortaya koyduğumuz eğitim kalitesi hakkında detaylı bilgi alan Milli Eğitim Bakan Danışmanı Sayın İpek COŞKUN ve İstanbul Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Murat GÖZÜDOK, uygulamalarımızdan fiziki şartlarımıza tüm konularda tebriklerini ilettiler. Özellikle Türkiye’de ilk defa Çınar Koleji tarafından kurulan ve tüm öğrencilerin yaşam becerisini arttırmayı hedefleyen “YAŞAM BECERİLERİ MERKEZİ” Sayın ÇOŞKUN’ un oldukça ilgisini çekti. Bu tür atölyelerin tüm okullarda bulunması gerektiğini aktaran COŞKUN, okul gezisinin ardından okulumuzdan ayrıldı.

 

Teşrifleri ve tebriklerinden dolayı Milli Eğitim Bakan Danışmanı Sayın İpek COŞKUN ve İstanbul Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Murat GÖZÜDOK’ a teşekkürlerimizi ve saygılarımızı iletiriz.


Haber Fotoğraf Galerisi

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder