Öğretmen Adayları Çınar Akademi'den Mezun Oldular

Öğretmen Adayları Çınar Akademi'den Mezun Oldular 26 Mayıs 2017 14:57 Cuma

Çınar Akademi- Öğretmen Yetiştirme Programına katılan öğretmen adayları mezun oldular

22 yıllık köklü geçmişi ile “Başarılı ve Erdemli Nesiller Yetiştiren” Çınar Koleji olarak “Yarının Öğretmenlerini Bugünden Yetiştirmek” amacıyla 11 Mart 2017- 20 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlediğimiz Çınar Akademi- Öğretmen Yetiştirme Programına katılıp gerekli sorumlulukları yerine getiren öğretmen adaylarımız geleceğin eğitmenleri arasında yerini alma hususunda önemli bir adım attılar.

Değerli öğretmen adaylarımız program süresince gerçekleştirilen akademik eğitimler, seminerler, interaktif sunumlar, kitap ve film tahlilleri, örnek ders uygulamaları ve atölye çalışmalarına aktif olarak katıldılar; hem çalışkanlığı hem de öğrenme ve öğretme azmi ile kurumumuza ve kendi kişisel gelişimine önemli katkılar sağladılar.

Bu verimli program sonunda sertfikalarını alan öğretmen adaylarımız ayrıca referans mektuplarını da teslim aldılar.

Sertifika ve kapanış töreninde konuşma yapan Çınar Koleji Kurucu temsilcisi Sayın Veysel Kafalı öğretmen adaylarına önemli tavsiyelerde bulundu. Çınar Koleji Esenyurt Kampüsü Okul Müdürü Ertuğrul Toy ve Çınar Koleji Başakşehir Kampüsü Okul Müdürü Murat Kördemir’in iyi dilek temennilerinde bulunduğu, Çınar Koleji İnsan Kaynakları biriminin katkıları ile yapılan bu özel programa katılan tüm öğretmen adaylarımıza teşekkür ediyoruz.


Haber Fotoğraf Galerisi

YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder