NE ARAMIŞTINIZ ?

BASIN ODASI

Milli Eğitim Uzmanları ve ÖZKUR-BİR’den Anlamlı Ziyaret

Milli Eğitim Uzmanlarından ve ÖZKUR-BİR’den Çınar’a anlamlı Ziyaret…

Millî Eğitim Bakanlığı Özel Öğretım Kurumları Genel Müdürlüğü ile ÖZKUR-BİR

Yetkilileri ve Milli Eğitim Bakanlığı Denetmenleri Çınar Koleji’nde özel bir yemekte bir araya geldiler. Çınar Koleji’nin Marmara denizi ve Göl manzarası eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yiyen misafirler eğitim dünyasına dair sohbet ettiler.

Bu özel buluşmanın ardından Çınar Koleji’ni ÖZKUR-BİR’in Yönetim Kurulu Üyelerinden olan Çınar Koleji Genel Müdürü Kadir Ünal ile Çınar Koleji Büyükçekmece Kampüsü Müdürü Ertuğrul Toy’un eşliğinde gezen misafirler, Çınar Koleji’nin fiziksel ve teknik imkanlarının yeterliliği hakkında takdirlerini belirttiler.

Sınıfların gezilmesinin ardından Türkiye’nin İlk Yaşam Becerileri Merkezi’nde zaman geçiren yetkililer; Lego Robotik, Masalevi, Tesktil Atölyesi, Çamurevi ve Hayal Atölyesi gibi 18 farklı atölyeyi yakından tanıdılar. Böylesi özel bir projeye imza atan Çınarlı yetkililere beğenilerini sunan misafirler, benzer oluşum ve projelerin tüm ülkemizde yaygınlaşmasını dilediklerini, bu gibi nitelikli eserlerin eğitim dünyası için önemli bir örnek teşkil ettiğini belirttiler.