NE ARAMIŞTINIZ ?
EYİ – 2018’e Çınar Koleji Damgası

EYİ – 2018’e Çınar Koleji Damgası

Marmara Üniversitesi tarafından bu yıl 19.su düzenlenen Uluslararası Ekonometri Yöneylem Araştırması ve İstatistik (EYİ-2018) sempozyumuna okulumuz Matematik Öğretmeni Ramazan Pehlivan bir bildiri ile katıldı.

Antalya da 17 -20 Ekim tarihlerinde düzenlenen sempozyum da  “Telefon ve İnternet Bağımlılığının Gelişmeleri Kaçırma Korkusu Üzerindeki Etkisinin İstatistiksel Yöntemlerle Analizi” adlı akademik bir sunum gerçekleştiren öğretmenimiz şunları söyledi: “Daha önce TÜBİTAK proje yarışmasında birincilik aldığımız FOMO isimli projemizi; İstanbul Üniversitesinden Sayın hocam Prof. Dr. Çiğdem Arıcıgil Çilan ile birlikte geliştirerek istatistiksel analizini sempozyumda sunma imkanı bulduk. Yurt içi ve yurtdışından birçok akademisyenin katıldığı bir toplantıya konuşmacı olarak davet edilmek ve böylesine seçkin bir topluluk ile çalışmamızın sonuçlarını paylaşmak; hem biz, hem de okulumuz adına gurur ve heyecan verici bir gelişmedir. EYİ – 2018 toplantısına katılmış olmaktan dolayı mutluyuz ” dedi.

Okulumuzda Matematik Zümre Başkanlığı görevini yürüten Ramazan Pehlivan aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sayısal Yöntemler bölümünde doktorasına devam etmektedir. Bizi başarıyla temsil ettiğine inandığımız öğretmenimizi kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

BENZER HABERLER