NE ARAMIŞTINIZ ?
Genç Çınarlılar Başkanını Seçti

Genç Çınarlılar Başkanını Seçti

Lise kademesi öğrencilerimiz okul başkanını coşkulu bir programın ardından seçti. Kıyasıya rekabetin yaşandığı seçimlerin sonucunda 10/A sınıfı öğrencilerimizden Kerem Özdemir ve ekibinde yer alan Ahmet Emre Kutlu, Ömer Süha Altuntaş, Dilruba Kübra Acar ve Meltem Tugay ipi göğüsleyen grup oldular.

Seçime katılan başkan adayları Feyza Teyfur, Ali Faruk Kızmaz, Ebrar köse, M. Zahit Yanılmaz ve Kerem Özdemir Çınar Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda seçim konuşmalarını yaptılar. Her adayın yaptığı seçim konuşması salon tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Ayrıca Seçim Kurulu tarafından hazırlanan videolar salondan büyük alkış aldı.

Öğrencilerimizin de tebessüm ve coşkuyla katılım sağladıkları programın ardından seçim sandıkları sınıflarda dolaştırılıp öğrencilerimizin hür iradeleriyle seçme haklarını kullanmaları sağlandı.  Sandık sayımı sonucunda 10/A sınıfı öğrencilerimizden Kerem Özdemir ve ekibinde yer alan Ahmet Emre Kutlu, Ömer Süha Altuntaş, Dilruba Kübra Acar ve Meltem Tugay ipi göğüsleyen grup oldular. Yeni başkanımız Kerem Özdemir ve ekibine başarılar diliyoruz.

BENZER HABERLER