NE ARAMIŞTINIZ ?
Atölyelerde Büyüğüm ve Ben Etkinliği Düzenlendi

Atölyelerde Büyüğüm ve Ben Etkinliği Düzenlendi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik birimi tarafından, öğrencilerimizi başarıya ulaştırmak adına yapılan etkinlikler kapsamında, babaların ya da erkek büyüklerinin çocukların eğitiminde aktif hale gelmesi amacıyla “Büyüğüm ve Ben” etkinliği düzenlendi.

Dördüncü sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlenen Büyüğüm ve Ben etkinliği, iki oturum olarak gerçekleştirildi. Sabah oturumumuz 10.00’da öğlen oturumumuz 13.00’da kantin katındaki kokteyl sunumuyla başladı. Programımız, iki saat boyunca neşeli ve duygusal anların yaşandığı bir gün olarak öğrencilerimizin akıllarına kazındı. Kokteyl sonrasında İlkokul Etkinlik Salonu’nda başlayan seminere konuk olan babalarımız seminerde, “baba olmak, aile dengesinde baba ve annenin rolü, babanın çocuğun gelişimdeki önemi’’ hakkında verilen bilgileri ilgiyle dinledi.

Babalarımız seminerin ardından Mutfak Sanatları, Drama, Düşünme Becerileri, Rengarenk, Kodlama, Fen ve Teknoloji, Müzik, Tekstil, Spor-Eğlence atölyelerinden birini seçerek öğrencilerimizle birlikte eğlenceli vakit geçirdi. Program sonrasında velilerimize, öğrencilerimize ve yanlarında getirdikleri arkadaşlarına katılım belgesi verildi.

BENZER HABERLER