NE ARAMIŞTINIZ ?

Hakkımızda

EĞİTİMİN ÇEYREK ASIRLIK KÖKLÜ ÇINARI…

Çınar Koleji, Yaşadığı toplumun değerlerine sahip çıkan “başarılı ve erdemi nesiller” yetiştirmeye 2001 yılında Başakşehir’de inşa ettiği modern kampüsünde devam etti. Çınar Koleji’nin 2010 yılında Büyükçekmece, 2011 yılında Çekmeköy ve Malatya, 2015 yılında Çekmeköy Lise Kampüsü ve 2014 yılında Esenyurt Kampüsü eğitim dünyasına “merhaba” dedi. 

Yeni öğrencileri ve eğitimcileri ile büyüdü gelişti ve “köklü bir Çınar” oldu! Farklı eğitim modeli, nitelikli akademik çalışmalaro, dünya standartlarındaki yabancı dil eğitimi ve kapsamlı değerler eğitimi ile eğitim gönüllülerinin ilk tercihi oldu. Çınar Koleji, üniversite ve lise giriş sınavlarında başarı grafiğini sürekli yükseltti ve 2006 yılında SBS’de Türkiye 1.si çıkardı. 2018 YKS sonuçlarına göre ilk 100’de 4 öğrencisi ile başarılarını yineledi.

Ülkemizin seçkin üniversitelerinde okuyan yüzlerce öğrencisi oldu. Ferdi başarıdan çok toplu başarıyı önemsedi. Anaokulundan üniversiteye “büyük ideallere sahip olan nesiller” yetiştirdi. Başta Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı yaşam becerileri merkezi olmak üzere modern uzay gözlem evi, Mobil Planetaryum ile önemli yeniliklere imza attı.

Çınar Koleji bugün;

• 4 büyük kampüsü,
• 18 atölyeden oluşan 3 yaşam becerileri merkezi,
• 1500 kişilik Çınar Kongre Merkezi,
• Modern Uzay Gözlem Evi,
• Mobil Planetaryum ile eğitim çalışmalarını sürdürüyor.

Kökleri geçmişte dalları gelecekte olan Çınar Koleji, “Başarılı ve Erdemli Nesiller” yetiştirmeye devam ediyor!