NE ARAMIŞTINIZ ?

Hakkımızda

EĞİTİMİN ÇEYREK ASRI AŞKIN KÖKLÜ ÇINARI…

Çınar Koleji, geleceğimizi imar edecek, iyi eğitim almış, başarılı ve erdemli nesiller yetiştirmek gayesi ile “Eğitim Sevgi ile Başlar” diyerek 1995 yılında, İstanbul Bağcılar'da hizmete açıldı.

Ülke çapındaki başarıları, özel eğitim sektörüne getirdiği yenilikler ve eğitime değer katan projeleri ile kısa sürede alanında önemli bir “eğitim markası” oldu.

Çınar Koleji, yaşadığı toplumun değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmeye 2001 yılında Başakşehir’de inşa ettiği modern kampüsünde devam etti. 2010 yılında Büyükçekmece, 2011 yılında Çekmeköy ve Malatya, 2015 yılında Çekmeköy Lise Kampüsü ve 2014 yılında Esenyurt Kampüsü eğitim dünyasına “merhaba” dedi. 

Ülkemizin seçkin üniversitelerinde okuyan yüzlerce öğrencisi oldu. Bireysel başarıdan çok toplu başarıyı önemsedi. Anaokulundan üniversiteye “büyük ideallere sahip olan nesiller” yetiştirdi. Başta Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı Yaşam Becerileri Merkezi olmak üzere modern uzay gözlem evi, Mobil Planetaryum ile önemli yeniliklere imza attı.

Çınar Koleji bugün;

• 3 büyük kampüsü,
• 18 atölyeden oluşan 3 Yaşam Becerileri Merkezi,
• 700 kişilik Çınar Kongre Merkezi,
• Modern Uzay Gözlem Evi,
• Mobil Planetaryum ile eğitim çalışmalarını sürdürüyor.

Kökleri geçmişte dalları gelecekte olan Çınar Koleji, “Başarılı ve Erdemli Nesiller” yetiştirmeye devam ediyor!